2 серпня відбувся молодіжний забіг "До Отця Маркіяна"

Активна молодь, за підтримки Благодійної Організації «Благодійний фонд «Шпиталь доктора Свідерського» провела 5 кілометровий забіг «До Отця Маркіяна».

Захід розпочався від подвір’я-садиби Маркіяна Шашкевича у с. Підлисся.

Організатор забігу  Тарас Вітковський розповів: «Я за це взявся тому, що людям з тутешніх сіл бракує спортивних заходів, де можна просто відчути цей дух змагань і випробувати свої сили. Багато хто хоче займатися спортом, але самому не хочеться бо, є сильний страх , що скажуть люди.  Я мав мету, щоб цей забіг об’єднав багатьох людей.»

Переможцем забігу став Линва Віталій з с.Бужок. Віталій розповів, що спершу планував допомагати в організації заходу, але вирішив взяти учать і став переможцем.

Другим прибіг бігун Пашуля Мар’ян.

Третє місце здобув Макогін Василь родом з села Білий Камінь. Бігун навчався у школі Маркіяна Шашкевича, каже: “Такі заходи популяризують здоровий спосіб життя. Серед учасників багато людей, які тут ніколи не були, інші ж, не взяли участь у заході, але дізналися про подію і це теж чудово”.

Дружньою ходою учасники та організатори заходу піднялися на “Маркіянову гору” де після Архієрейської Літергії відбулося вручення призів переможцям забігу.

Нагороджувала переможців  забігу Юлія Шопська – керівник департаменту агропромислового розвитку ЛОДА.“Наша нація завжди була не тільки сильна духом, а й сильна тілом. Ми дякуємо, за те, що ви стаєте прикладом здорового способу життя”.

© 2021 Svidersky Fund. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.